Konya Promosyon Gri – Kırmızı Modelli Takım

Konya Promosyon Gri – Kırmızı Modelli Takım

Ürün Kodu: 1822

4 Mevsim Giyilebilecek Kumaşlardan İmal Edilmiştir: Elektrik Bakım, Arıza Bakım, Kombi Doğalgaz Servisi ve Tamirciler İçin Mükemmel Bir Seçenek!

Bu ürün, elektrik bakımı, arıza bakımı, kombi doğalgaz servisi, tamirciler gibi iş çevresi için özel olarak tasarlanmıştır. Üstelik 4 mevsim giyilebilecek özel bir kumaştan üretilmiştir.

17 Farklı Cebiyle Her İhtimale Karşı Hazır!

Bu özel tasarımın en dikkat çeken özelliklerinden biri tam 17 farklı cebesi bulunmasıdır. Bu sayede, iş sırasında ihtiyaç duyulan her türlü araç ve ekipmanı kolayca taşıyabilirsiniz.

Üç Farklı Renk Seçeneğiyle Stilinizi Yansıtın!

Bu ürün, farklı zevklere hitap etmek için üç farklı renkte üretilmiştir. Gri kırmızı takım, füme turuncu takım ve lacivert kırmızı takım olarak sunulan seçenekler arasından kendi tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Firma İsteğinize Göre Özel Renk Seçenekleri!

Eğer firmanızın belirlediği özel renklerde üretim yapılmasını istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla, isteğiniz doğrultusunda özel renk seçenekleri sunabiliriz.

Minimum 100 Adet Sipariş Şartıyla!

Bu özel tasarım ürünü, minimum 100 adet sipariş şartıyla temin edilebilir. Toplu alımlarınız için uygun fiyatlarla kaliteli ürünler sunuyoruz.

Siz de işinizi en iyi şekilde yapmak ve profesyonelliğinizi yansıtmak için bu özel tasarım ürünü tercih edebilirsiniz. Hem şıklık hem fonksiyonellik arayanlar için ideal bir seçenek olan bu ürün, iş hayatınızı kolaylaştıracak!

Kategori:
Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Konya Promosyon Gri – Kırmızı Modelli Takım” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir