Konya Dijital Baskı – Baskes 1807

Konya Dijital Baskı – Baskes 1807

Ürün Kodu: 1807

Matbaa tekniğinde kullanılan film, kalıp gibi unsurların ortadan kaldırılmasıyla dijital olarak çekilmiş bir fotoğrafın yada taranmış bir resmin bilgisayar yardımı ile uygun programlarda metin, grafik, çizim v.b. gibi görselin hazırlandıktan sonra dijital baskı makinaları yardımıyla doğrudan baskı malzemeleri üzerine basılması işidir.

Sticker etiket , yani çıkartma etiket; üretilen her türlü makinalarda kullanılmaktadır. Yapışacak alana göre  malzeme ve boya belirlenir. İç ve dış mekânlarda kullanılan bu reklam aracı yapışkanlık ve dayanıklılık açısından 1 ile 7 yıl arasında değişkenlik gösterebilir.

Kullanılan malzemelerin tümü kalite belgelidir. Plastik,demir,Kağıt, pvc, alüminyum özellikli taşıyıcılar üzerine uygulanır. Kullanım alanına göre digital baskı veya serigrafi baskı tercih edilir. Genellikle tanıtım amaçlı veya promosyona yönelik çalışmalarda değişik ebatlarda istenilen renklerde baskı yapılır. Şeffaf  malzemelerlede etiket yapılabilir. Amaca göre içten veya dıştan yapışkanlı ve çift taraflı etiketler tercih edilebilir.

Folyo etiketlerde Oracal,mactac,avery markaları kullanmaktayız. Roland digital baskes makinalarımızla üretim yapmaktayız. Aynı malzemelere serigrafi baskı da yapılmaktadır.

Kategori:
Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Konya Dijital Baskı – Baskes 1807” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir